один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 30 см а радіус описаного навколо нього кола 17 см

обчисліть площу даного трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Joldibaeva Anel.

Ответ:  240 см².  

Объяснение:

Центр описанного круга вокруг прямоугольного треугольника находимся на гипотенузе и делит его пополам.

R=17 см

AC=30 см

AB=2R=34 см

---------

S=1/2AC*BC.

По т. Пифагора

BC=√(AB²-AC²)=√(34²-30²)=√(1156-900) = √256=16 см.

S=1/2*30*16 = 15*16 = 240 см².  

(См. скриншот).