Два кути трикутника 50° і 60° знайти третій кут трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Відповідь:70

Пояснення:сума кутів трикутника 180,а значить 180-(60+50)=70

Отвечает Квашук Вiкуся.

Ответ:

дано:

Трикутник АВС

кут А-50⁰

кут В-60⁰

Знайти:кут С

Объяснение:

Розвязання:

180⁰-(А+В)=С

180⁰-(50+60)=70⁰

Відповідь:кут С=70⁰