Висота правильної трикутної піраміди дорівнює 10 см а сторона основи 2 см . знайти обєм піраміди


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошкин Вова.

Ответ:

V=10√3/3 см³

Объяснение:

Sосн=а²√3/4=2²√3/4=√3 см²

V=⅓*Sосн*h=⅓*√3*10=10√3/3 см³