Площа перерізу кулі площиною, віддаленою від її центра на 4 см, дорівнює 24п см2. Знайдіть площу

поверхні кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Драчёва Дарья.

Ответ:

Sкулі=160π см²

Объяснение:

S=πr²; → r=√(S/π)=√(24π/π)=√24 см

АВ=r=24см

∆ABO- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

АО=√(АВ²+ВО²)=√(4²+(√24)²)=

=√(16+24)=√40 см (R=AO=√40см)

Sкулі=4πR²=4π*(√40)²=160π см²