У ΔАМТ ∠А дорiвнює 0,6 від ∠Т ,а ∠МТК – зовнішній і дорівнює 80°. Знайдіть кути трикутника АМТ.


Ответы на вопрос

Отвечает Митюшкин Гриша.

Ответ:

∠А = 60°, ∠МТ = 100° і ∠МА = 20°.

Объяснение:

За внутрішнім кутовим сполученням трикутника МТК маємо:

∠Т + ∠МТК = 180°

Замінюємо виразом, що дано умовою:

∠Т + 80° = 180°

∠Т = 100°

Тепер за умовою знаємо, що:

∠А = 0,6∠Т

Підставляємо знайдене значення ∠Т:

∠А = 0,6 * 100° = 60°

Залишилося знайти ∠МТА:

∠МТА = 180° - ∠МТК - ∠Т

Підставляємо відомі значення:

∠МТА = 180° - 80° - 100° = 0°

Отже, кути трикутника АМТ дорівнюють: ∠А = 60°, ∠МТ = 100° і ∠МА = 20°.