Дві менші сторони прямокутного трикутника дорівнюють 12см і 16см. Знайдіть більшу сторону цього

трикутника. У відповідь записати тільки число.

Ответы на вопрос

Отвечает Шадринцева Александра.

Ответ:

по теореме Пифагора 12²+16²=144+256=400,следовательно гипотенуза равна 20 см. Она является большой стороной