Дві менші сторони прямокутного трикутника дорівнюють 12см і 16см. Знайдіть більшу сторону цього

трикутника. У відповідь записати тільки число. МОЖНО РЕШЕНИЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Камаева Виктория.
У прямокутному трикутнику гіпотенуза завжди найбільша сторона. Отже, знайдемо її за теоремою Піфагора:
c^2 = a^2 + b^2 = 12^2 + 16^2 = 144 + 256 = 400; корінь із 400 = 20, отже найбільша сторона дорівнює 20 см
Відповідь: 20 см.