різниця між периметром квадрата та його стороною дорівнює 22 см.Знайдіть сторону та периметр

квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Чайченко Евгений.

Ответ:Дано: АВСD-квадрат;

         АВ+ВС+СD=21см.

Знайти: АD=?; Р=?

Розв'язання: розглянемо АВСD-квадрат.

За умовою задачі маємо: АВ+ВС+СD=21см.

Отже, Р=4(АВ).

Тоді маємо, АВ=21/3=7см.

Тоді, Р=4х7=28см.

Відповідь: АD=7см,а Р=28см.

Объяснение: