Складіть рівняння кола з центром у точці Q(0; -3), що проходить через точку B(8; 3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Федина Полина.

Ответ:

х²+(у+3)²=100

Объяснение:

QB = {Bx - Qx; By - Qy} = {8 - 0; 3 - (-3)} = {8; 6}

QB = {8; 6}

|QB| - радіус =√(8²+6²)=10

рівняння кола

х²+(у+3)²=100