На прямій дано три точки А, В і С. АС = 26 см, СВ = 12 см. Знайдіть довжину відрізка АВ. Розгляньте

два випадки.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Иван.

Ответ:

38 сантиметрів

Объяснение:

Дано:AC=26cм CB=12cм

Знайти:AB

                                      Розв'язання

за теоремою про вимірювання кутів AB=AC+CB тоді:

26+12=38(см)

Відповідь: відрізок AB=38см