Знайди довжину відрізка АК, якщо СК = 10 см, точка F є серединою відрізка CK, а довжина вiдрiзка АС

більша за довжину відрізка CF на 4 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Іванська Василина.

Ответ:

AK-?

CK=10см

F-середина CK

CF=5см; FK=5см

AC>CF на 4см

AK=AC+CF+FK

(5+4)+5+5=19см

AK=19см

Отвечает Панов Дмитрий.

Ответ:

19 см

Объяснение:

10 : 2 = 5 см

5 + 4 = 9 см

10 + 9 = 19 см