катет гіпотенуза прямого трикутника прямокутного трикутника дорівнюють 12 см і 15см відповідно.

Вказати площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Широбокова Маша.

Відповідь:

54 см²

Пояснення:

Площа прямокутного трикутника, це половина добутку катетів

Треба знайти невідомий катет

\sqrt{15^2-12^2}=\sqrt{225-144}=\sqrt{81}   =9

Тепер площа рівна

\frac{1}{2} *12*9=6*9=54

Отвечает Сейфуллина Настя.

Ответ:

54 см²

Объяснение:

а=12 см,  с=15 см

За теоремою Піфагора другий катет

в = √(15²-12²)=√(225-144)=√81=9 см.

S=1/2 * а * в = 1/2 * 12 * 9 = 54 см²