Бічна сторона рівнобедреного трикутника 25 см, а висота проведена до основи 7см. Знайдіть площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Дмитрий.

Ответ:

84 см²

Объяснение:

Проводимо висоту h=7 см, яка ділить основу на рівні частини. Бічна сторона 25 см це гіпотенуза прямокутного трикутника, висота це катет а=7 см. Тоді другий катет в=√(25²-7²)=√576=24 cм.

S=1/2 * 7 * 24 = 84 см²