Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 10см, а бічна сторона -17см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

40 см²

Объяснение:

Проводимо висоту h, яка ділить основу на рівні частини. Отже, половина основи 5 см це катет, бічна сторона 17 см це гіпотенуза прямокутного трикутника. Тоді висота h=√(17²-5²)=√64=8 cм.

S=1/2 * 8 * 10 = 40 см²