Радіус кола дорівнює 24 см. Знайдіть довжину дуги кола, що відповідає центральному куту 30⁰.


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Марина.

Довжина кола C = 2пR

C = 48п

Дуга , що опирається на центральний кут = 1/12 кола, оскільки 30/360 = 1/12

Тоді дуга дорівнює 48п * 1/12 = 4п см

Отвечает Arapchin Kamilla.
Ответ:с=2пR =2*3.14*24=150.72 30град.-1/12часть круга, поэтому150,72:12=12.36см.