Знайди координати середини відрізка MN , якщо точки M(2 3; ), N(−4 7; ).​


Ответы на вопрос

Отвечает Nguyen Huena.

Давай допустимо що центр у нас це точка Т

щоб знайти координати точки Т потрібно знайти x: 2+(-4)/2=    -2/2= -1

та ще потрібно знайти y: 3+7/2=  10/2= 5

координати центра або нашох точки Т(-1;5)