Сторони паралелограмадорівнюють 8 см і 10 см, а висота, проведена до меншої сторони, дорівнює 6 см.

Обчислити другу висоту паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Брянский Андрей.

Ответ:

4,8 см

Объяснение:

S=a*h

S=8*6=48 см2

48=10*h

h=48:10

h=4,8 (см)