У скільки разів зміниться площа повної поверхні куба, якщо його ребро зменшити у 3 рази?


Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Яна.

Ответ:

9

Объяснение:

S=6*((\frac{a}{3})²)= (\frac{2}{3})*a²

Таким образом, площадь куба уменьшится в 9 раз.