1. Один із суміжних кутів на 30 менший від іншого. Знайдіть градусні міри цих кутів 2. Знайдіть

усі кути, при перетині двох прямих, якщо відомо, що один із них відноситься до іншого як 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Настя.

Ответ:

1.

Объяснение:

1. х+х+30=180

 2х=150

 х=75 один з кутів

 х=75+30=105 другий кут

2. Нехай х коеф. проп.

тоді: 2х+3х=180

        5х=180

        х=180/5

        х=36

перший кут 2 * 36 = 72

другий кут 3 * 36 = 108