Знайти катет, прилеглий до кута 60° у прямокутному трикутнику з гіпотенузою 14см.


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтаков Нурлыбек.

Ответ:

Катет, який лежить напроти кута 30 градусів - 1/2 гіпотенузи. тобто цей катет дорівнює 7 сантиметрів. Це і є катет, прилеглий до кута 60 градусів.

Объяснение:

7 см

Отвечает Кожевников Данил.

Ответ:

7

Объяснение:

використовую тригонометричні функції а саме косинус (ставлення прилеглого катета до гіпотенузи)

косинус 60 = 1/2

складемо рівняння

1/2=x/14

2x = 14

відповідь 7