Графік функції у = kx + 3 перетинає вісь абсцис у точці (-1,5; 0). Знайди k.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Аделина.

Ответ:

у=kx+3 ; (-1,5;0)

k*(-1,5)+3=0

k*(-1,5)=-3

k=-3/-1,5

k=2