У прямокутному рівнобедреному трикутнику знайдіть гіпотенузу якщо катет дорівнює ​4


Ответы на вопрос

Отвечает Захарків Вася.

Ответ:

4корень2

Объяснение:

Катет а=4

Катет b=4

Гипотенуза с=?

Решение :

с^2=а^2+b^2

c^2=4^2+4^2=16+16=32

c=корень 32=корень (16×2)=4корень2

Ответ : 4 корень2