Прямокутний трикутник з гіпотенузою 10 см і катетом 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Аня.

Ответ:

3 сторона=8

Объяснение:

за теоремою піфагора 3 сторона в квадрате=(10*10)-(6*6)=100-36=64
із цього 3 сторона = 8 (3 сторона), тому що 8 в квадраті = 64.
ще можна роз'язати за теоремою єгипетського трикутника 3 4 5, шукаємо співвідношення сторін, 10/5=2, 6/3= теж 2, отже співвідношення 2, з цього 4*2=8 (3 сторона)

постав пж кращим