Допоможіть розв'язати трикутник: Кут в=60градус, Кут а=81 градус, а+в=63,4


Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Допоможіть розв'язати трикутник:

Кут в=60градус,

Кут а=81 градус,

а+в=63,4

Решение.

запишем теорему синусов

b/sinB=a/sinA=c/sinC;

c=bsinC/sinB

a=b*sinA/sinB;

a+b=b(1+sinA/sinB)=63,4;

b=63,4/(1+sinA/sinB) = 63,4/(1+sin81/sin60)≈63,4/(1+1,14)≈29,6

a≈33,8

C=180-60-81=39.

c=29,6*sin39/sin60≈21,5

Ответ a=33,8 ;b=29,6 ; c=21,5

           A=81    ;B=60    ; C=39