У прямокутному трикутнику АВС гіпотенуза ВС =26см. ,а кут В = 30 градусів. Знайдіть катет АС.

(нужно расписать)

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Анастасія.

Ответ:

За опорним фактом: катет, що лежить проти кута, величина якого дорівнює 30°, дорівнює половині гіпотенузи.

АС=ВС/2

АС=26/2=13 (см)

Відповідь: катет АС дорівнює 13 см.