Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 82 см, а одна зі сторін дорівнює 20 см. Знайди дві інші

сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жармагамбетов Тамерлан.

Ответ: 20см, 31см, 31см

Объяснение:

Периметр трикутника дорівнює: Р= a+b+c, де a,b,c-сторони трикутника.

У рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні і їх дві

У будь-якому трикутнику одна сторона не може бути більша ніж сума двох інших його сторін.

Якщо б кожна з бічих сторін цього трикутна дорівнювала 20см, тоді б третя сторона -основа дорівнювала б:

82- 20*2=82-40=42 (см),

тобто була б більше ніж сума двох інших його сторін (42>20+20), що неможливо

Отже, у цьому трикутнику 20см дорівнює основа, тоді кожна з бічних сторін дорівнює: (82-20):2=62:2=31 (см)