Чи існуэ трикутник АВС, в якому кут В=57 градусів, кут С=84 градуса, АВ=8 см, АС=12см


Ответы на вопрос

Отвечает Ревин Арсений.

Ответ:

Це ми можемо знайти за теоремою синусів.

АВ/sin(∠С)=АС/sin(∠В)

8/sin(84°)=12/sin(57°)

8/0.99=12/0.83

8,08≠14,45

Такого трикутника не існує

Объяснение: