У прямокутному трикутнику МКР Р=90° К=60° знайти РК якщо МК=24см


Ответы на вопрос

Отвечает Жаябаев Нурислам.

Ответ:

Спочатку знайдемо ∠М=90°-60=30°

За опорним фактом, що лежить проти кута величина якого дорівнює 30°, дорівнює половинні гіпотенузи:

РК=1/2МК

РК=1/2*24=12 (см)

Объяснение: