Знайдіть кількість вершин правильного многокутника у якого зовнішній кут на 132 градуси менший за

внутрішній

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссаров Ярослав.

Ответ: n=15

Объяснение:

Знайдемо внутрішній кут правильного многокутника ( сума внутрішній кут+ зовнішній = 180°

Нехай х- внутрішній кут, тоді зовнішній, за умовою, = х-132

Складаємо рівняння:

х+х-132=180

х=156°

Скористуємося формулою суми кутів:

180(n-2)=156n

180n-360=156n

n=15 (сторін)