3. Чому дорівнює об'єм циліндра, якщо його осьовим перерізом с квадрат зі стороною 4см?


Ответы на вопрос

Отвечает Босий Роман.

Ответ:

Об'єм циліндра дорівнює 16π см³

Объяснение:

а=4см сторона квадрата.

r=a/2=4/2=2см

So=πr²=2²π=4π см²

h=a=4см сторона квадрата, це висота циліндра.

V=So*h=4π*4=16π см³