Знайдіть площу трапеції з основами a, b, і висотою h. якщо a=5, b=7, h=3


Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Богдан.

Ответ:

S=18 см²

Объяснение:

S=((a+b)/2)*h

за формулою площі

S=((7+5)/2)*3=6*3=18