5. Знайдіть радіус кола, описаного навколо рівностороннього трикутника, якщо висота трикутника

дорівнює: 1) 12 см; 2) 24 см; 3) 36 см; 4) һ

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Тёма.

R = 2h/3

h=12 см  

h=24 см  

h= 36 см

1) R=2*12/3 = 8(см)

2) R=2*24/3 = 16(см)

3) R=2*36/36 = 24(см)