Знайти точки перетину прямої 2х-у+6=0 з осями координат​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Роман.

Ответ:

2x+6=0

2x= -6

x= -3

подстовляем x=0

2×0-y+6=0

-y + 6=0

y= 6

0 1