СРОЧНО:У трикутника ABC i ADK кут A-спільний, ab=ac=3 h. ad=ak=4. Знайдіть периметр трикутника ABC

якщо периметр трикутника ADK дорівнює 24см​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Милиска.

Відповідь:

18 см

Пояснення:

маємо два рівнобедренних трикутників зі спільною вершиною А, тому за третьою ознакою вони подібні. Їх периметри співвідносяться як коефіціент подібності

Р(АВС):Р(АДК)=3:4

Р(АВС)=3/4×24=3×6=18 см