Із точки М, яка лежить поза площиною α, проведено до площини перпендикуляр МD, що дорівнює 12 см і

похилу МС, яка на 8 см більша від своєї проекції. Знайди довжину похилої.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Дмитрий.

Ответ:

13 см

Объяснение:

Нехай довжина проєкції х см, тоді довжина похилої (8+х) см. За теоремою Піфагора:

(8+х)²=х²+12²

64+16х+х²=х²+144

16х=144-64

16х=80

х=80/16

х=5 см - проєкція, похила 5+8=13 см