BD - бісектриса триктника ABC, AD:CD=3:4. Знайдіть AB, якщо BC=24 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Dzyabenko Arkadiy.

Відповідь:

18с

Пояснення:

з властивості бісектриси маємо АД/СД=ВА/ВС=3/4 -> АВ=3/4×ВС=3/4×24=18 см