DN -діаметр кола і D(- 3;1), N (5;7). Знайдіть радіус запишіть його рівняння. ПРОШУУУ УМОЛЯЮ

ПОМОГИТЕ....​

Ответы на вопрос

Отвечает Рижий Владік.

Найдём диаметр DM=√(5+3)²+(7-1)²) =√(64+36) =√100=10.

Радиус- это половина диаметра, те 1/2*10=5.

Координаты центра ((-3+5) :2 ; (1+7) :2) => О(1;4) . Уравнение окружности :

( х-1) ²+(у-4) ²=25