Знайдіть площу прямокутної трапеції, основи якої дорівнююоть 8 см і 10 см, а один із його кутів

дорівнює 135°​

Ответы на вопрос

Отвечает Жексимбаев Жанат.

Ответ:

18 см²

Объяснение:

Середня лінія трапеції = (8+10)/2 = 9 см

Висота = 2 см, так як інший непрямий кут трапеції = 180-135=45 градусів. Різниця основ = 2 см, ця різниця і висота є катетами прямого рівнобедренного трикутника

S = L * h

S = 9 * 2 = 18 см²