Обчисліть обєм піраміди,основою якої є ромб з діагоналями 10 і 18 см,а висота піраміди дорівнює 20

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Марвина Мая.

Ответ:

Vпирамиды =600 см^3

Объяснение:

объём пирамиды:

v =  \frac{1}{3}  \times  s_{osn} \times h

площадь основания - площадь ромба:

s =  \frac{1}{2}  \times  d_{1} \times  d_{2}

v =  \frac{1}{3}  \times ( \frac{1}{2}  \times \: d_{1} \times d_{2}) \times h =  \frac{1}{6}  \times d_{1} \times d_{2} \times h

v =  \frac{1}{6}  \times 10 \times 18 \times 20 = 600