Знайти сумижн и кути якщо 2.3 одного з них и 2.5 иншого кута в суми становыть 88​


Ответы на вопрос

Отвечает Petrichenko Natalia.

Відповідь:

60°, 120°

Пояснення:

Нехай маємо суміжні кути х та у

Складемо систему рівнянь

х+у=180

2/3х+2/5у=88 ->1/3х+1/5у=44

х+у=180

5х+3у=660

5х+3(180-х)=660

2х=660-540

2х=120

х=60°, у=120°