8.Знайдіть усі кути, утворені при перетині двох паралельних прямих січною , якщо відношення

градусних мір двох із цих кутів дорівнює 2:7. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Коденева Анастасия.

Ответ:

внутрішні односторонні кути=180°

тоді візьмемо кофіціент х

2х+7х=180

9х=180

х=20

тоді

2×20=40

7×20=140

відповідь ↑