Знайдіть меншу висоту трикутника сторони якого дорівнюють 7 см 15 см 20 см. РозписатиСРОЧНОООО


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

p=(a+b+c)/2=(7+15+20)/2=42/2=21 (см); S=(p(p-a)(p-b)(p-c))=(21(21-7)(21-15)(21-20))=(21*14*6*1)=1764=42 (см²); S=½*h*a; h=S:0,5a; h=42/(0,5*20)=42/10=4,2 (см). Ответ: 4,2 см.