Знайдіть суміжні кути, якщо один з них на 20° більший від суміжного з ним.


Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Відповідь:

Пояснення:

Сума двох суміжних кутів =180 гр

Менший кут =х, більший= х+20

х+( х+20)=180

2х=180-20

2х=160

х=80

менш.кут=80гр

більш.кут=80+20=100гр