Один із суміжних кутів на 20° більший за інший. Знайти ці кути. a) 20°; 160°: 6) 150°; 130°; в)

80°, 100°. г) 60°, 800​

Ответы на вопрос

Отвечает Реуцкий Олег.

<1=х; <2=х+20; <1+<2=180°; х+х+20=180; 2х+20=180; 2х=180-20; 2х=160; х=160/2=80 <1=х=80°; <2=х+20=80°+20=100°.