У трикутнику МКD кут К=60 градусів,Мк=2√2 см. Радіус кола, описаного навколо трикутника, дорівнює 2

см. Знайти: МD,кут D

Ответы на вопрос

Отвечает Курапов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

За теоремою синусів MD/sinK = 2R ;  MD =2RsinK = 2*2*sin60° = 4*√3/2 =

        = 2√3 ( см ) ;         MD =  2√3 см .

За теоремою синусів   MK/sinD = MD/sinK ;  sinD = ( MKsinK )/MD =

        = 2√2sin60°/2√3 = ( 2√3 )/( √3 *2 ) = √2/2 ;

sinD = √2/2 ; ---->     ∠D = 45° .