Одна з основ трапеції на 8 см більша за другу, а середня лінія дорівнюе 17 см. Знайдіть основи

трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гібнер Вероніка.

Ответ:

13 см, 21 см

Объяснение:

нехай менша основа дорівнює х, тоді більша – х+8 см. середня лінія 17 см

для того, щоб знайти середню лінію, необхідно додати основи і поділити на 2.

х+х+8/2=17

2х+8/2=17|•2(щоб звільнитися від знаменника, необхідно домножити на 2, і скоротити

2х+8=34

2х=34-8

2х=26

х=26:2

х=13(см) – менша основа (это та, что вверху, снизу это большая основа)

1)х+8=13+8=21(см) – більша основа

Відповідь: 13см, 21 см