Знайдіть суміжні кути кути якщо один з них на 4 градуси більший за другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионов Ваня.

Ответ:

x+x+4=180

2x=176

x=88

Отже кут1 =88°

кут2 = 88+4=92°

відповідь:92° та 88°

Отвечает Дронов Дима.

Ответ:

Суміжні кути — це пара кутів, які доповнюють один одного до 180 градусів.

Значит х + ( х+4) = 180

2х = 180-4

2х=176

х=176:2

х=88

х+4= 88+4

Ответ: 92 и 88