Довжини сторін трикутника в см дорівнюють 3х-5, 2х-1 і х+1 А) запишіть вираз через х для периметра

трикутника периметр трикутника 31 см В) визначте значення х

Ответы на вопрос

Отвечает Штернова Вера.

Ответ:

A) Для знаходження виразу для периметра трикутника потрібно додати довжини всіх трьох сторін. Таким чином, периметр P трикутника буде дорівнювати:

P = (3x - 5) + (2x - 1) + (x + 1)

B) Тепер, для знаходження значення x, ви можете вирішити рівняння, що визначає периметр:

P = 31 (згідно з пунктом A)

Отже,

(3x - 5) + (2x - 1) + (x + 1) = 31

Розв'яжіть це рівняння для x. Спершу скоротіть його:

3x - 5 + 2x - 1 + x + 1 = 31

Тепер, складаючи подібні члени:

6x - 5 = 31

Додайте 5 до обох боків рівняння:

6x = 36

Поділіть обидва боки на 6, щоб знайти значення x:

x = 36 / 6

x = 6

Отже, x = 6.