Градусні міри суміжних кутів пропорційні 7 і 2, знайдіть більший із цих кутів​


Ответы на вопрос

Отвечает Есенгелди Адема.

Сума суміжних кутів дорівнює 180°.

Нехай ∠1 = 7х, тоді ∠2 = 2х.

Складаємо рівняння:

2х + 7х = 180

9х = 180

х = 180/9

х = 20

---------------------------

2 · 20 + 7 · 20 = 180

40 + 140 = 180

180 = 180

∠1 = 7 · 20 = 140°.

∠2 = 2 · 20 = 40°;

Відповідь: більший із цих кутів дорівнює 140°.

Отвечает Безуглова Александра.

Пусть < 1 = 7х, < 2 = 2х. Так как < 1 + < 2 = 180°, составим уравнение : 7х + 2х = 180, 9х = 180, х = 180/9 = 20. Тогда, < 1 = 7х = 7 * 20 = 140°, < 2 = 2х = 2 * 20 = 40°. Ответ: 140° и 40°.