Знайдіть периметр прямокутника сторони якого дорівнюють 19 дм і 87 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Рахметулла Нұрғалым.
Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

Периметр = 2 * (довжина + ширина).

У цьому випадку, довжина прямокутника дорівнює 87 дм, а ширина дорівнює 19 дм. Підставимо ці значення в формулу:

Периметр = 2 * (87 дм + 19 дм) = 2 * 106 дм = 212 дм.

Отже, периметр цього прямокутника дорівнює 212 дм.